Районна газета

В УКРАЇНІ ПОТЕНЦІАЛ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ СТАНОВИТЬ 75%, – ЗУБКО

За словами Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, ефект від правильно проведеної тепломодернізації багатоквартирного будинку мешканці відчують вже у наступному опалювальному сезоні. Мова йде про зменшення комунальних платежів у 1,5-2 рази. Але значна частина населення масово включиться у цей процес через 5-7 років, коли переваги реформи енергоефективності стануть очевидними. Про це йде мова у статті «Кінець епохи енергомарнотратства» у журналі «Фокус»

«Нещодавно я зустрічався з представниками ОСББ і 30% з них вже провели термомодернізацію різного рівня. Вони вже економлять мінімум 40% енергії», – зазначив Віце-прем’єр.

Він переконаний, що ефективне використання ресурсів у житловому секторі може стати для економіки України одним з головних чинників відновлення після затяжної кризи. «За умови використання тих же обсягів природних ресурсів, ми матимемо змогу виробляти у 1,5 рази більше електроенергії, знизивши на 40% її споживання у секторі ЖКГ. Такий підхід сприятиме не тільки зростанню конкурентоспроможності української економіки, а й кардинально вплине на поліпшення життя звичайних громадян», – наголосив урядовець.

За інформацією прес-служби Віце-прем’єр-міністра України