Районна газета

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСВОЄЧАСНЕ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

За участю прокуратури постановою Буринського районного суду визнано винною колишнього державного службовця у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією

Прокурором у суді доведено, що особа після звільнення з посади головного спеціаліста державної установи, тобто після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функції держави, являючись суб’єктом декларування, без поважних причин, усупереч обов’язку, покладеного законом, несвоєчасно подала при заповненні на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим порушила вимоги абз.2 ч.2 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановою суду правопорушницю визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.).

Начальник Буринського відділу
Конотопської місцевої прокуратури                                        А.ЧУЄВ