Районна газета

ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА відбулося навчання з міським та сільськими головами, керівниками структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації

Головний спеціаліст апарату Буринської районної державної адміністрації Людмила ЖУК (з питань запобігання та протидії корупції) ознайомила учасників навчання з планом заходів щодо запобігання корупції в Буринській районній державній адміністрації на 2018 рік затвердженим розпорядженням голови від 11.07.2018 №346-ОД, що розроблений на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 27.06.2018 № 402-ОД «Про Антикорупційну програму Сумської обласної державної адміністрації на 2018 рік».

 

Також детально зупинилася на роз’ясненні антикорупційного законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб,  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 У ході проведеного навчання розглянуто питання, щодо законодавчих основ, які регулюють питання конфлікту інтересів. Видів конфлікту інтересів, вимог щодо їх недопущення та способів врегулювання.

Також присутніх було поінформовано про відповідальність за недотримання законодавства в частині врегулювання конфлікту інтересів.