Районна газета

НА ЧЕРГОВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ ОЗВУЧЕНІ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ЖИТТЯ РАЙОНУ

Під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА відбулася чергова апаратна нарада за участю першого заступника голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району

Про стан розвитку архівної справи в районі в 2019 році інформувала Віта ПРИТИКА, тимчасово виконуюча обов’язки начальника архівного відділу Буринської районної державної адміністрації.

Архівний відділ  при підтримці голови Буринської райдержадміністрації, керівника апарату Буринської райдержадміністрації, районної ради, відділів, управлінь райдержадміністрації, виконкомів  сільських та селищної   рад, керівників районних установ і організацій  забезпечили виконання основних  своїх завдань та подальше удосконалення   архівної  справи   відповідно до  сучасних  вимог у 2019 році  у повному обсязі.

 Для покращання матеріально-технічної бази архівного відділу за поданням Буринської районної державної адміністрації на 39 сесії сьомого скликання Буринської районної ради від 18.09.2019 субвенцією на виконання програм соціально-економічного розвитку виділено кошти у суммі 10000 грн на придбання стелажів. Протяжність стелажного обладнання збільшено на 4 пог.метри.

Загальна площа архіву складає 115, 2 м.кв. Місткість приміщення архівосховищ становить  13770 одиниць зберігання (у архівосховищах зберігається 12323 од.зб.). Довжина архівних полиць, на яких розміщені документи, складає 137 погонних метрів. Ступінь заповнення стелажного обладнання становить 77 відсотків.

На сьогодні в архівному відділі зберігається 64  фонди , в яких налічується  12323 справ постійного зберігання,  225 справ з особового складу, з них 62 фондів управлінської діяльності,  2 фонди – документи  районної, міської та сільських виборчих комісій. Всі справи внесені до описів і закартоновані, для їх надійного зберігання створюються належні умови.

На апаратній нараді розглянуто питання щодо стану виконання заходів, затверджених розпорядженням голови Буринської районної державної адміністрації від 15.01.2019 № 13-ОД «Про план заходів щодо запобігання та протидії корупції в Буринській районній державній адміністрації на 2019 рік», а також питання про зміни до Закону України «Про запобігання корупції». Із змістовною доповіддю виступила Аліна БОЖОК, головний спеціаліст апарату Буринської районної державної адміністрації (з питань запобігання та протидії корупції). Більш детально з інформацією можна ознайомитися ТУТ.