Районна газета

ПІДПРИЄМЦЯМ СУМЩИНИ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ПРОГРАМУ ДЛЯ УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

Представники програми зустрілися з тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації Миколою ПОДОПРИГОРОЮ

«На сьогодні в Сумській області 71 представник регіонального бізнесу є учасником цієї програми і налагодив партнерські зв’язки із німецькими підприємствами, – зазначив Микола ПОДОПРИГОРА під час зустрічі. – Це представники аграрної сфери, промисловості, медицини тощо. Лише за січень-квітень 2018 року 6 підприємців із Сумщини взяли участь у програмі «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»)».

Керівник проектного офісу німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні, м. Київ Світлана СТЕПАЩЕНКО та експерт проекту Євгеній КЛИСЕНКО розповіли про можливості, які отримають представники бізнесу Сумщини від участі в цій програмі. Зокрема, про те, що чотиритижнева програма перебування в Німеччині включає в себе тренінги з менеджменту та групові відвідування підприємств. Крім того, передбачена можливість індивідуальних зустрічей з потенційними діловими партнерами. Фінансування програми здійснюється за рахунок німецької сторони.

Після зустрічі Представники програми «Fit for Partnership with Germany» відбули до Тростянця. Саме в цьому містечку пройде детальна презентація програми, креативна майстерня «Як знайти можливості для співпраці із німецькими партнерами» та відвідування підприємств, які вже взяли участь у програмі.

Крім того, в рамках перебування представників «Fit for Partnership with Germany» вже в обласному центрі цього тижня пройде конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині.