Районна газета

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОТІ ДО ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

30 серпня 2017 року у приміщенні Буринської районної державної адміністрації напередодні Дня підприємця відбулося урочисте засідання ради підприємців за участю голови районної державної адміністрації Василя Бойка та заступника міського голови  Руслана Жука.

Відкриваючи засідання, голова Буринської районної державної адміністрації привітав підприємців району з професійним святом та наголосив на важливій ролі підприємницької діяльності в усіх сферах життя району, зокрема у наповненні місцевих бюджетів. Василь Михайлович відзначив, що в нашому районі створені всі умови для започаткування власного бізнесу. Тому люди мають можливість в повній мірі скористатись наданим шансом і в цьому є зацікавленість як органів державної влади так і органів місцевого самоврядування.

Нині у Буринському районі налічується 618 фізичних осіб-підприємців та 130 малих підприємств. Це енергійні, ініціативні люди, які зуміли організувати й успішно розвинути свою справу.

За 8 місяців 2017 року державним реєстратором зареєстровано 69 фізичних осіб-підприємців. Загалом станом на 01.08.2017 у малому бізнесі зайнято 1897 осіб.

За рахунок малого бізнесу створено 70 нових робочих місць.

15 серпня поточного року проведено засідання районного конкурсу «Кращий підприємець 2017 року», за результатами якого за активну участь у вирішенні соціально-економічних питань району нагороджено грамотами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками переможців конкурсу за номінаціями:

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері торгівлі» - Захаренко Галина Миколаївна;

- «Кращий підприємець-фізична особа у сфері обслуговування» - Грищенко Світлана Валеріївна;

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері виробництва» - Корень Володимир Валерійович;

- «Краща жінка-підприємець» - Сорока Олена Олександрівна;

- «Кращий молодий підприємець» -  Лащ Олександр Сергійович;

 -«Краще мале підприємство» - директор СФГ «Діброва»  Гусак Андрій Іванович.

За активну участь у вирішенні соціально-економічних питань міста нагороджено подяками голови Буринської міської ради та цінними подарунками фізичних осіб-підприємців Аніщенка Миколу Михайловича та Москаленка Олександра Івановича.