Районна газета

ПІДПРИЄМЦІВ ТА ОТГ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ «РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Засідання, організоване сільськогосподарською дорадчою службою Сумської торгово-промислової палати, відбудеться в онлайн-режимі 17 грудня з 10.00 до 13.30. Участь у заході візьме заступник голови облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО

Захід відбудеться на платформі ZOOM. Зацікавленим учасникам необхідно зареєструватися на захід за посиланням: http://bit.ly/37mmAwO.

Засідання круглого столу  «Розвиток підприємництва в сільській місцевості Сумської області» проводиться з метою висвітлення методів розвитку підприємницької активності в громадах Сумської області, комунікації з населенням, а також проведення громадами навчальних заходів для мешканців невеликих населених пунктів.

За підсумками заходу Сумською ТПП буде проведено окремі переговори з кожною зацікавленою ОТГ щодо співпраці у зазначеному напрямку.

Довідково

Сільськогосподарська дорадча служба Сумської торгово-промислової палати має багаторічну історію підтримки діючого бізнесу в Сумському регіоні, а останнім часом – взято курс на сприяння розвитку малого підприємництва на місцях.

Дорадниками сільськогосподарської дорадчої служби Сумської ТПП проведено ряд навчальних заходів для жителів сіл Сумської області на тему ефективного ягідництва, молочарства, розвитку сільського господарства у нішевих культурах. Проведені заходи показали, що більшість жителів невеликих населених пунктів Сумщини мають моральний бар'єр для початку власної справи, не знають про державні та місцеві програми підтримки, сучасні тенденції, які існують на рівні області, держави, світу, що не дозволяє їм більш ефективно вести сільське господарство, підвищуючи власне благополуччя.

Сільськогосподарська дорадча служба готова отримувати ініціативи та пропозиції від жителів Сумщини: (0542)77-07-67, 067-542-91-19, 050-407-22-25,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Світлана КОЛОДЯЖНА).