Районна газета

УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

20-21 лютого 2020 року в м.Сенец (Словацька Республіка) відбудеться Українсько-Словацький бізнес-форумОрганізаторами заходу виступають Громадська спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», Посольство України в Словацькій Республіці та компанія «Нова Інтернаціональна Корпорація»

Ключовими сферами для співробітництва на даному форумі визначено: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

Муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях – забудовниках та виробниках будівельних матеріалів, так як в даний час в Словаччині відбувається стрімке зростання темпів будівництва об’єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу з України пропонується представити інформаційні буклети англійською мовою про компанії, що вони представляють, презентації, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу – англійська/українська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Просимо у разі зацікавленості повідомити про Ваше рішення Відділ житлово-комунального господарства, місто-будування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Буринської районної державної адміністрації до 10.02.2020 на електронну адресу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За додатковою інформацією щодо участі просимо звертатися до Центру сприяння підприємництва: Вадим Внуков, заступник голови Центру з міжнародних питань, тел.0979832152.