Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» З ПРИВАТНИМИ ПІДПРИЄМЦЯМИ

За ініціативи Держпродспоживслужби Буринського району відбулося засідання «круглого столу» з приватними підприємцями, котрі здійснюють обіг харчових продуктів на території району на тему: «Актуальні питання при проведенні планових та позапланових заходів (перевірок). Недопустимість обігу фальсифікованих харчових продуктів. Новини в харчовому законодавстві»

Участь у заході взяли тимчасово виконуючий обов’язки голови Буринської районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ та громадськість.

Начальник Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Сипко зазначив: «Що в 2019 році проведено 44 планових заходів державного контролю,  за наслідками – винесено 32 приписи».

У ході обговорення підприємцям району надано відповіді на слідуючі питання: яка відповідальність передбачена за невпровадження системи НАССР; які підстави для проведення планових і позапланових заходів контролю; який термін проведення цих заходів; яка відповідальність у випадку виявлення порушень; чи законна відеофіксація заходів державного контролю; порядок планового, або позапланового відбору зразків продукції на дослідження під час здійснення перевірок (порядок оскарження результатів досліджень); які підстави для недопущення посадових осіб органів держконтролю до проведення перевірки; чи можливо не допустити посадових осіб до перевірки, яка за це передбачена адміністративна відповідальність.