Районна газета

ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Щорічно в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Саме тому, напередодні свята, 30 вересня 2019 року у залі засідань Буринської райдержадміністрації відбулися урочистості.  

Участь у заході взяли голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО,  перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ, голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, підприємці району та представники громадськості.

«В Україні підприємницька діяльність є шанованою, але в той же час і нелегкою. У наш час професію підприємця обирають сильні, ініціативні і енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу. Напередодні цього урочистого дня, бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів!», - зазначив у своїй промові Василь БОЙКО.

Далі тривала офіційна церемонія нагородження.

За результатами районного конкурсу «Кращий підприємець 2019 року, який проведено 14 серпня 2019 року, за активну участь у розвитку малого бізнесу за 6 номінаціями нагороджені дипломами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками:

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері торгівлі» - ГАМУЛА Євгеній Анатолійович;

- «Кращий підприємець–фізична особа у сфері виробництва» -  КОРЯК Володимир Іванович;      

- «Краща жінка-підприємець» - МАРЧЕНКО Людмила Олександрівна;

- «Кращий майстер своєї справи» - НІКОЛЕНКО Микола Дмитрович;

- «Краще мале підприємство» - директор приватної бухгалтерсько-консультаційної фірми «Фаворит»» НАУМЕНКО Олег Леонідович;

- «Кращий підприємець-фізична особа у сфері обслуговування» - БУТОВА Оксана Миколаївна.