Районна газета

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ, ГОЛОВА КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НІНА ЮЖАНІНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ

Голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна ЮЖАНІНА обговорила з представниками бізнес кіл Сумщини перспективи, які відкриваються перед підприємцями завдяки реформі децентралізації

Говорячи про зміни, які відбуваються сьогодні в митній та податковій політиці Ніна ЮЖАНІНА відзначила, що нинішній діалог з підприємцями – це змога знайти порозуміння та компроміси щодо виявлення актуальних проблем та прогалин і корегування економічної ситуації на краще. «Зараз ми маємо розпочати відверту розмову сторін влади і бізнесу. Якщо ми хочемо покращень – давайте їх робити разом», – закликала народний депутат України.

Ніна Южаніна говорила також про децентралізацію, зокрема щодо сплати місцевих податків. «Потрібно дбати про те, щоб місцеві податки насправді сплачувалися. Це стосується і єдиного податку, який сплачують підприємці, і податку на доходи фізичних осіб. Це те, що суттєво допомагає формувати та наповнювати місцеві бюджети», – наголосила народний депутат України.

Також вона переконана, що лібералізація податкової системи має вивести всіх підприємців з «тіні». Насамперед тих підприємців, які через низьку рентабельність вимушені просто приховувати найманих працівників і не сплачувати їм офіційно заробітну плату.

Діалог з підприємцями був досить тривалим і гострим, але пошуки вирішення складних питань ніколи не бувають легкими.