Районна газета

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

21-22 листопада 2017 року в м. Пекіні відбудеться 9 сесія Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017 (далі – Ярмарок).

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються:

  • виставки;
  • інвестиційні форуми;
  • презентації проектів;
  • ділові переговори.

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ!

До відома суб’єктів господарювання!

За інформацією Посольства України в Республіці Корея в період з 01.11.2017 по 04.11.2017 у Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу відбудеться найбільша в Республіці спеціалізована виставка малих і середніх підприємств «G-FairKorea-2017» у сфері харчової, текстильної та легкої промисловості (http//www.gfair.or.kr/eng/main.do)

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ !

Картинки по запросу до відома підприємцівПро безкоштовне стажуванні в Німеччині за Програмою

 «FitforPartnershipwithGermany» 

12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми «Fit for Partnership with Germany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного спшробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики.

НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ

1 вересня 2016 року у приміщенні Буринської районної державної адміністрації напередодні Дня підприємця відбулося урочисте засідання ради підприємців за участю голови районної державної адміністрації Василя Бойка, голови районної ради Євгенія Рябоконя та міського голови  Віталія Мельника.

Відкриваючи засідання, голова райдержадміністрації привітав підприємців району з професійним святом та наголосив на важливій ролі підприємницької діяльності в усіх сферах життя району, зокрема у наповненні місцевих бюджетів.