Районна газета

У СІЧНІ ПОТОЧНОГО РОКУ ФАХІВЦІ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ СЛУЖБИ СУМЩИНИ НАДАЛИ 25 109 АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

З початку 2019 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Сумській області надали 25 109 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нараховано плату у розмірі 187,7 тис. гривень

Переважну більшість адмінпослуг (23 126) землевпорядниками Сумщини надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та державної реєстрації земельних ділянок (4 943), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (3 917).

На платній основі фахівці Сумського Держгеокадастру надали 1 983 адмінпослуги. Отримані кошти перераховано до місцевих бюджетів Сумщини.

Найбільші надходження – у розмірі 166,93 тис. грн – отримано за видачу 1 738 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

За надання 115 витягів з Державного земельного кадастру викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) до бюджету надійшло 6,63 тис. гривень.

За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркової державної експертизи землевпорядної документації бюджети поповнено на 10,89 тис. гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/u-sichni-potochnogo-roku-fahivci-zemlevporyadnoyi-sluzhbi-sumshchini-nadali-25-109-administrativnih-poslug