Районна газета

РЕЄСТРУВАТИ АВТО В УКРАЇНІ ТЕПЕР БУДЕ ЦНАП

Реєстрацією автомобілів в Україні займуться Центри надання адміністративних послуг. Про це заявив на брифінгу перший заступник глави Адміністрації президента України Віталій Ковальчук, повідомляє прес-служба глави держави.


Рада регіонального розвитку збирається передати Центрам надання адміністративних послуг широкий ряд функцій, включаючи реєстрацію і перереєстрацію автомобілів, а також реєстрацію актів цивільного стану, видачу паспорта ID.

Для того, щоб ЦНАПи змогли справлятися з таким об'ємом роботи, їх забезпечать достатньою кількістю робочих місць, але без збільшення чиновницького апарату. Окремо обіцяють подбати про те, щоб відвідування центрів було зручним для відвідувачів з дітьми і людей з особливими потребами.

Нагадаємо, після ліквідації Державтоінспекції в 2015 році, всі функції по реєстрації транспортних засобів та видачі водійських посвідчень були передані сервісним центрам МВС. При цьому кількість таких установ у порівнянні з 2014 роком скоротилося на 40%. Раніше в МВС також анонсували запуск в 2016 році мобільних сервісних центрів, які будуть приїжджати в населені пункти, в яких не залишилося стаціонарних установ.