Районна газета

НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ОНЛАЙН СЕРВІСИ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», Міністерством юстиції України через офіційний веб-сайт (https://usr.minjust.gov.ua/) запроваджено онлайн сервіс отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі — ЄДР).

Наряду з отриманням інформації з ЄДР у паперовій формі, відтепер, скориставшись платіжною карткою міжнародних систем Visa/MasterCard, запитувач може сплатити за послугу та отримати інформацію з ЄДР в електронному вигляді не виходячи з дому. Для отримання інформації в електронному вигляді не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів. Достатньо лише сплатити послугу власною банківською карткою.

Виписки, витяги та довідки з ЄДР на запит, поданий через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, формуються за допомогою програмних засобів ведення ЄДР та надаються в електронній формі через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України в режимі реального часу.

Плата за отримання інформації з ЄДР в електронному вигляді є значно меншою, ніж за отримання інформації у паперовій формі. Так, за надання витягу, довідки та виписки з ЄДР в електронній формі станом на 01.01.2015 справляється плата у розмірі:

за надання витягу та довідки в електронній формі — 45,68 грн.;

за надання виписки в електронній формі — 18,27 грн..

Плата за отримання відомостей з ЄДР спрямовується до Державного бюджету України.

Запроваджені нововведення надають змогу громадянам отримати необхідну довідку, витяг або виписку з ЄДР за лічені хвилини не виходячи з дому або офісу без необхідності відвідувати державні органі.

 

   

Державний реєстратор юридичних осіб

та фізичних осіб-підприємців реєстраційної

служби Буринського районного управління юстиції           А.А.Кириленко