Районна газета

СУМЩИНА ЗАЙМАЄ ЛІДИРУЮЧІ ПОЗИЦІЇ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ТЕПЛІ КРЕДИТИ»

За словами Віце-прем'єр-міністра –  Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія ЗУБКА вже 500 тисяч родин скористались програмою «теплих кредитів». Серед лідерів: Сумська, Київська та Львівська області

На позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення щодо виділення додатково 100 млн. грн. на програму «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році. За умовами програми ОСББ зможуть отримати компенсацію від 40% до 70% суми «теплих кредитів».

 

«Як показує досвід тих ОСББ, які вже скористалися програмою, найбільш ефективним проектом є комплексна термомодернізація багатоповерхівок. Повне утеплення будинків дозволяє зменшити рахунки за опалення вдвічі та більше»,– прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Після завершення необхідних процедур, пов’язаних із погодженням рішення Комітетом ВРУ з питань бюджету, затвердженням оновленого паспорту бюджетної програми та укладанням додаткових договорів з банками, програму буде відновлено.

Детальніше про програму за посиланням http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya    


За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-vidiliv-dodatkovo-100-mln-grn-na-tepli-krediti-dlya-osbb