Районна газета

СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ КАМПАНІЙ

Аналітиками Центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної здійснено презентацію результатів дослідження «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей»

Рейтинг складений за 34 індикаторами у 8 сферах, що відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС. У категорії «Комунікація євроінтеграції» Сумська область посіла друге місце, набравши 17,16 бали з 24 максимальних. Третє місце зайняла Дніпропетровська область (16,78 бали), очолила рейтинг областей Львівська область, отримавши 20,97 бали. 

«Вперше зроблена спроба виміряти, як глибоко європейська інтеграція проникла в українські регіони. Ми зацікавлені у тому, щоб подібний рейтинг складався щорічно. Ми готові до стратегічного партнерства з Центром «Нова Європа», аби він виступав як незалежний інструмент моніторингу урядових зусиль», – зазначив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України  Дмитро КУЛЕБА.

Детальніше з презентацією дослідження можна ознайомитися за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/storage/app/sites/1/17-prezentation-2019/11.2019/euromap-ukr-web.pdf

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/yevromapa-maye-stati-instrumentom-shchorichnogo-monitoringu-yevrointegraciyi-regioniv-ukrayini-dmitro-kuleba