Районна газета

СТУДЕНТІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ЄВРОШКОЛИ

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ нагадує: завершується набір учасників на сесію EU Study Days in Ukraine, що відбудеться 14 – 17 березня 2019 року в СумахДедлайн заповнення анкети: 20 лютого

Цей проект від представництва ЄС в Україні – унікальна можливість для студентів та випускників вищих навчальних закладів поспілкуватися із провідними українськими експертами та фахівцями з ЄС, які прочитають серію інтерактивних лекцій про сучасний Євросоюз і стосунки між ЄС та Україною.

Взявши участь у проекті, ви зможете: отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України; вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини; поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Подати заявку на участь можна за посиланням: http://bit.ly/EUStudyDays_Sumy. Дедлайн заповнення анкети: 20 лютого. Участь у Єврошколі (EU Study Days) є безкоштовною! Для відібраних студентів-учасників з інших міст організатори оплачують проїзд, проживання та харчування.

Ознайомитися з умовами участі та повним списком сесій на 2019 рік можна тут: http://internews.ua/2018/12/eu-study-days-2019/