Районна газета

ЗДОБУТКИ В ЕКОНОМІЦІ БУДЕМО РЕІНТЕГРУВАТИ В ДОБРОБУТ ІВ НОВУ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, - ГЛАВА УРЯДУ

Показник зростання економіки в 3,1% за підсумками 1 кварталу поточного року - добра ознака, яка відповідає ключовому принципу роботи Уряду: реінвестувати все, що заробляє економіка, в добробут та нову якість життя громадян. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під часзасідання Уряду

«Показник зростання економіки – суттєвий. Але недостатній. Все, що заробить економіка, маємо реінвестувати в нову якість життя – нові дороги, забезпечене військо тощо», - сказав Володимир Гройсман.

 При цьому він наголосив, що нині в Україні будуються понад 50 виробництв, які, з одного боку, стануть запорукою зростання кількості нових робочих місць, а з іншого - дозволять запровадити нові підходи в сфері підготовки кадрів.

«Ми в середньостроковій перспективі матимемо нові робочі місця. Тож потрібно готувати якісні кваліфіковані кадри. Вже по деяких регіонах попит (на працівників) більший за пропозицію», - зазначив Глава Уряду. Він також нагадав, що за планом Уряду до кінця року показник середньої зарплати в Україні становитиме не менше 10 тис. грн.