Районна газета

АГРАРІЇВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА «ЯРМАРОК КРЕДИТІВ»

Задля сприяння налагодженню комунікацій між аграріями та представниками банківських установ Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить «Ярмарок кредитів»

За підтримки облдержадміністрації, Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» та Сумської обласної громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області» 1 лютого 2019 року о 10.00 у Конгрес-центрі СумДУ буде проведено «Ярмарок кредитів».

Цей захід передбачений для побудови комерційних «містків» між аграріями та представниками банківських установ, які надають кредити для розвитку бізнесу, а також лізинговими компаніями, постачальниками насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, пально-мастильних матеріалів та інших комерційних структур області, що будуть презентувати програми співробітництва сільськогосподарським підприємствам Сумщини та умови надання товарних кредитів.

Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених до участі у «Ярмарку кредитів».

Заявки щодо участі надсилати до 12.00 години 31.01.2019 за електронною адресою:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .