Районна газета

ЗА ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ У 2019 РОЦІ ПЕРЕДБАЧЕНО ВИДАТКИ В СУМІ 5,7 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ

Аграрії Сумщини зможуть скористатися державними програмами підтримки агропромислового комплексу в 2019 році та залучити більше коштів на розвиток власної справи

Як повідомив голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ під час апаратної наради директор обласного Департаменту агропромислового комплексу Олександр МАСЛАК, за програмами підтримки розвитку аграрного сектору економіки України передбачено 5,7 мільярдів гривень.

Зокрема,  на розвиток фермерських господарств та сільської кооперації – 800 млн. гривень, державна підтримка галузі тваринництва становитиме 3500 млн. гривень, на часткову компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва передбачено майже 882 млн. гривень.

Також Олександр Маслак повідомив і про програму здешевлення кредитів, за якою передбачено 127,2 млн. гривень, а фінансова підтримка садівництва, виноградарства та хмелярства у 2019 році становитиме 400 млн. гривень.

Тож суб’єкти господарювання Сумщини мають змогу знову скористатися програмами державної підтримки та залучити більше коштів на розвиток власної справи у галузі агропромислового комплексу.