Районна газета

ДЛЯ АГРАРІЇВ СУМЩИНИ ПРОВЕЛИ МАЙСТЕР КЛАС ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГІВ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ ТА ПІДВИЩЕННЯ УРОЖАЙНОСТІ ПЛОДОВО-ЯГІДНИХ КУЛЬТУР

Під час семінару аграрії переймали досвід, як правильно вести господарську діяльність за плодово-ягідним напрямком і яким чином на цьому заробляти

Як прокоментував керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, задача обласної влади – створення нових робочих місць, тому спільно з науковцями облдержадміністрація працює над тим, щоб налагодити саме в сільській місцевості весь процес виробництва: вирощування, переробка, упаковка сільськогосподарської продукції.

 «Семінар дасть відповіді на ключові питання - як правильно вести господарську діяльність за плодово-ягідним напрямком і яким чином можна на цьому заробляти», - говорив керівник апарату облдержадміністрації та відмітив спільне бажання обласної влади та аграріїв вивести Сумщину на рівень одного з потужних експортерів сільськогосподарської продукції до Європи.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК зазначив, що загальна кількість плодово-ягідних насаджень в області становить близько 3,4 тис. гектарів, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах 673 гектари.

У 2018 році в області вироблено плодово-ягідної продукції по всім категоріям господарств 21,2 тис. тонн, що на 4,2 тис. тонн більше ніж у 2017 році, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах – 1,8 тис. тонн, що на 0,2 тис. тонн більше ніж у 2017 році.

Як ми бачимо, Сумська область має резерви для підвищення ефективності господарської діяльності за рахунок збільшення обсягів виробництва продукції та підвищення урожайності плодово-ягідних культур.