Районна газета

Звернення громадян

Оновлено 28.11.2018

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

 

ГОЛОВА БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

28 листопада 2018 року голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко провів прийом громадян. До Василя Михайловича звернулися жителі села Піски Буринського району щодо сприяння у не передачі пасовищ на території Пісківської сільської ради у приватну власність. Василь Михайлович рекомендував голові Пісківської сільської ради Сергію Скорині розглянути зазначене питання на сесії сільської ради і документально затвердити рішення щодо порушеного питання.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

31.10.2018 проведено виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто звернення з питання ремонту даху.

Зазначеною комісією проведено обстеження даху житлового будинку. Заявниці запропоновано звернутися із заявою щодо надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем.

За результатами засідання відповідальним особам дані відповідні доручення.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

05.10.2018 проведено виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто звернення з питання встановлення меж земельної дялянки.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Буринської районної державної адміністрації Ходенко Любов Валентинівна повідомила, що  питання розмежування земельної ділянки між сусідами визначається Земельним кодексом України, відповідно до якого власники та користувачі сусідніх земельних ділянок (сусіди) повинні обрати такі способи використання земельної ділянки, які відповідають цільовому призначенню  земельних ділянок та за яких власникам і землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдаватиметься найменше клопотів.

ВАДИМ АКПЄРОВ: ЗВЕРНЕНЬ ДО ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ БУЛО БИ НАБАГАТО МЕНШЕ, ЯКБИ КЕРІВНИЦТВО НА МІСЦЯХ ПРАЦЮВАЛО ЕФЕКТИВНІШЕ

Розповідаючи на апаратній нараді заступнику голови облдержадміністрації Вадиму Акпєрову про проблеми, з якими звертаються жителі області до облдержадміністрації, начальник відділу роботи із зверненнями громадян Наталія ЛЕБІДЬ зазначила, що останнім часом численні скарги надходили від мешканців міста Конотоп, які висловлювали своє невдоволення щодо ситуації, яка склалася в місті

«По-перше, була заблокована робота комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління» і рух трамваїв був призупинений. По-друге, жителі Конотопа не можуть підписати угоди з лікарями через те, що медичні заклади не уклали угоди із Національною службою здоров’я», – говорила Наталія Лебідь.