Районна газета

Звернення громадян

Оновлено 30.11.2017

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

 

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян  при  Буринській районній державній адміністрації діє  постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. 05 жовтня головою районної державної адміністрації  Василем Бойком проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто  ряд питань.

«Питання роботи зі зверненнями громадян завжди має бути на контролі, а органи виконавчої влади повинні швидко реагувати аби оперативно вирішувати порушені проблеми та підтримувати сприятливий соціальний клімат у районі» - наголосив Василь Михайлович під час засідання

ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Буринського  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Метою проведення таких прийомів  є вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

Так, 3 жовтня голова райдержадміністрації Василь Бойко  приймав громадян  Червонослобідської сільської ради. За допомогою до очільника району  звернулися  мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей, зокрема закупівельних цін на молоко, ремонту доріг, призначення пенсії, тощо.

ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ПІСКИ

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий  виїзний прийом здійснено головою районної державної адміністрації Василем Бойком в селі Піски.

В ході спілкування до очільника району зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 22 лютого  голова райдержадміністрації Василь Бойко приймав громадян  Миколаївської сільської ради.

При зустрічі з колективом Василь Михайлович зазначав, що при­їхав сюди не для того, щоб шука­ти недоліки у роботі сільської ради, а, перш за все, з метою по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.