Районна газета

Звернення громадян

Оновлено 16.08.2018

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

 

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

02.03.2018 на чолі з головою Буринської районної державної адміністрації Бойком Василем Михайловичем проведено виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто звернення з питання не виплати заробітної плати технічним працівникам загальноосвітніх закладів, які знаходяться на території Слобідської сільської ради та здійснення заходів щодо соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах виконавчим комітетом Слобідської сільської ради.

Начальник відділу освіти Буринської районної державної адміністрації Стасюк Валентина Петрівна повідомила про стан виплати заробітної плати технічним працівникам загальноосвітніх закладів Слобідської сільської ради за лютий 2018 року. Заборгованість виникла у зв'язку з недостатнім фінансуванням з Державного бюджету України. Заборгованість за лютий 2018 року склала 35,2 тис. гривень.

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян  при  Буринській районній державній адміністрації діє  постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. 05 жовтня головою районної державної адміністрації  Василем Бойком проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто  ряд питань.

«Питання роботи зі зверненнями громадян завжди має бути на контролі, а органи виконавчої влади повинні швидко реагувати аби оперативно вирішувати порушені проблеми та підтримувати сприятливий соціальний клімат у районі» - наголосив Василь Михайлович під час засідання

ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Буринського  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Метою проведення таких прийомів  є вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

Так, 3 жовтня голова райдержадміністрації Василь Бойко  приймав громадян  Червонослобідської сільської ради. За допомогою до очільника району  звернулися  мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей, зокрема закупівельних цін на молоко, ремонту доріг, призначення пенсії, тощо.

ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ПІСКИ

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий  виїзний прийом здійснено головою районної державної адміністрації Василем Бойком в селі Піски.

В ході спілкування до очільника району зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.