Районна газета

Звернення громадян

Інформація оновлена 13.12.2019

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

 

«ДЕНЬ КОНТРОЛЮ» У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СНІЖКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження голови Буринської районної державної адміністрації  відбувся «День контролю» у виконавчому комітеті Сніжківської сільської ради, у ході якого здійснено перевірку організації контролю розпоряджень і доручень голови Буринської районної державної адміністрації, власних розпорядчих документів, роботи зі зверненнями громадян, делегованих повноважень у сфері культури, освіти, розвитку архівної справи

Члени робочої групи на чолі з керівником апарату Буринської районної державної адміністрації Аллою ГАЙДУКОВОЮ надали практичну та методичну допомогу із зазначених питань.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН 10.09.2019

10.09.2019 голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО провів прийом громадян. До Василя Михайловича звернулись жителі села Бошівка Буринського району щодо виплати орендної плати за паї одним із сільськогосподарських підприємств.

Питання перебуває на особистому контролі голови Буринської районної державної адміністрації. За результатами прийому надані відповідні доручення для найшвидшого вирішення питання.

БІЛЬШІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДХОДЯТЬ ДО ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, МОЖУТЬ БУТИ ВИРІШЕНІ ВЛАДОЮ НА МІСЦЯХ

На цьому наголосив під час апаратної наради керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За словами посадовця, 90% звернень, що надходять мешканцями до облдержадміністрації, можуть вирішуватись на місцевому локальному рівні, і місцева влада повинна сприяти цьому.

ПОЗАРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН БУРИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

18 липня 2019 року відбулося позачергове виїзне засідання постійно діючої комісії з питання розгляду звернення громадян Буринської районної державної адміністрації під головуванням голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА. До Буринської районної державної адміністрації колективно звернилися громадяни села Михайлівка Буринського району щодо виділення земельної ділянки під пасовище.