Районна газета

Звернення громадян

Інформація оновлена 21.01.2019

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях 21 квітня 2019 року працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія» Державної установи «Сумський обласний контактний центр» 0-800-301-501 (з 7:00 до 20:30). 

ОГОЛОШЕННЯ

Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: (0542) 66-33-77, 0-800-301-501.
Час роботи з 8:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. 

ЕФЕКТИВНИЙ РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ТА ОПЕРАТИВНЕ НАДАННЯ ВІДПОВІДЕЙ НА НИХ

Це основні моменти, яким приділяється постійна увага, зазначив голова  Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО

Очільник району провів черговий прийом громадян за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації Ірини ФІНЦЕВОЇ.

Жителька села Успенка Буринського району Сумської області звернулась до Василя Михайловича з питання перевищення нарахованої плати за природний газ у грудні 2018 року.

ПРОТЯГОМ 2018 РОКУ ДО БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НАДІЙШЛО 63 ЗВЕРНЕННЯ

Наголосила Ольга ДЄНЬГІНА, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації під час засідання колегії під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА

«Відповідно до графіка на 2018 рік, затвердженого головою Буринської районної державної адміністрації, перевірено стан організації роботи зі зверненнями громадян у 14 виконавчих комітетах сільських рад, 2 управліннях Буринської районної держаної адміністрації, 5 відділах Буринської районної держаної адміністрації, службі у справах дітей Буринської районної держаної адміністрації та у 2 секторах Буринської районної держаної адміністрації», - зауважила Ольга Миколаївна.

Більше статей...

  1. ГОЛОВА БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
  2. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
  3. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
  4. ВАДИМ АКПЄРОВ: ЗВЕРНЕНЬ ДО ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ БУЛО БИ НАБАГАТО МЕНШЕ, ЯКБИ КЕРІВНИЦТВО НА МІСЦЯХ ПРАЦЮВАЛО ЕФЕКТИВНІШЕ
  5. ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
  6. ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
  7. ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ
  8. ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ПІСКИ
  9. ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
  10. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ