Районна газета

Звернення громадян

Оновлено 30.05.2017

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 22 лютого  голова райдержадміністрації Василь Бойко приймав громадян  Миколаївської сільської ради.

При зустрічі з колективом Василь Михайлович зазначав, що при­їхав сюди не для того, щоб шука­ти недоліки у роботі сільської ради, а, перш за все, з метою по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

08 грудня 2016 року з 11.00 у приміщенні виконавчого комітету Чернечослобідської сільської ради за адресою: с.Чернеча Слобода, вул.Перемоги, 5а, Буринський район, Сумська область, буде проводити особистий прийом громадян голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко Микола Олексійович.

З питань попереднього запису на прийом звертатись за телефоном 2-10-67 та особисто в приймальню голови Буринської районної державної адміністрації 2-й поверх кабінет № 201, м.Буринь, пл.Першотравнева, 20.

Оголошення!

Урядова «гаряча лінія» 
1545 
працює цілодобово 

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone (МТС), Лайфселл) безкоштовні. 

Для мешканців м.Київ та громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»: 
+38 (044) 284-19-15

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26 липня 2016 року з 11.30 у приміщенні Буринської районної державної адміністрації за адресою: м. Буринь, пл. Першотравнева, 20, буде проводити особистий прийом громадян голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко Микола Олексійович.

З питань попереднього запису на прийом звертатись за телефоном 2-10-67 та особисто в приймальню голови Буринської районної державної адміністрації 2-й поверх кабінет № 201 м. Буринь, пл. Першотравнева, 20.