Районна газета

ПРАЦІВНИКІ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ПРОВОДИТЬ УТОЧНЕННЯ ВИБОРЧИХ АДРЕС

Виборчою адресою виборця є адреса, за якою зареєстровано його місце проживання відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”.  Отже, виборці повинні пам’ятати, що належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання, відомості про яке вносяться до паспорта чи тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

У зв’язку з необхідністю приведення виборчих адрес до вимог законодавства України кожний виборець району  має  право особисто звернутися до нашого відділу або іншого органу ведення Реєстру із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі.                      

Сьогодні комп’ютерні технології дозволяють громадянам України скористатися інтернетом  та зайти на сайт Центральної виборчої комісії, де функціонує сервіс "Особистий кабінет виборця". Він розміщений на порталі Державного реєстру виборців   (www.drv.gov.ua).                               

Даний сервіс функціонує з 2013 року. Ним скористалися десятки виборців Буринського району. Тут можна дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, імя, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та зробити відповідний запит. Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті Вашими персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до нашого відділу  ведення Державного реєстру виборців  або до такого ж органу за своєю виборчою адресою з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів).     

У зв’язку з призначенням Центральною виборчою комісією на неділю, 29 жовтня 2017 року, перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Буринської районної державної адміністрації проводить уточнення з органами реєстрації сільських рад району виборчих адрес виборців.                                       

             

Начальник відділу ведення         

Державного реєстру виборців апарату

Буринської райдержадміністрації                                      А.П.Борщенко