Районна газета

ДО ВІДОМА ВИБОРЦІВ!

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації у багатьох громадян асоціюється тільки із складанням та уточненням списків виборців для проведення виборів чи референдумів

Але  після закінчення виборчих компаній робота  відділу ведення ДРВ продовжується. Відділ працює постійно. Основним його завданням є ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району.

Відповідно до ст. 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділ здійснює

щомісячне поновлення бази даних Реєстру виборців. Поновлення бази даних здійснюється лише на підставі відомостей, які надають до відділу суб'єкти подань.

 У реєстрі виборців зберігаються ідентифікаційні персональні дані про виборця та дані, що визначають місце та умови голосування.

 Про своє конституційне право обирати багато виборців згадують тільки в день голосування, або за день - два до нього, коли щось змінити буває вже запізно. Щоб не допускати непорозуміння (відсутність у списках, некоректності даних), і спокійно йти на дільницю в день голосування,  запрошуємо всіх громадян до тісної співпраці, адже без Вашої допомоги значно складніше отримати позитивний результат.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Буринської РДА звертається до Вас з пропозицією перевіряти свої персональні  дані, а при виявленні неточностей звернутися до працівників відділу для усунення невідповідностей про себе в Реєстрі виборців. 

 Особливо це стосується виборців:

n   яким після останніх виборів виповнилося 18 років і які будуть голосувати вперше;

n  змінили прізвище або місце проживання протягом останнього періоду;

n  мають інформацію про помилкове включення в списки інших громадян, які вже не   проживають за адресою вказаною в списках виборців (змінили місце проживання, померли);

n   виборці, які проходили військову службу;

n  які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності у своїх персональних даних, або взагалі відсутні в них і не звернулися у відділ ведення Державного реєстру.

Для перевірки та уточнення своїх персональних даних просимо Вас звертатисяся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Буринської районної державної адміністрації за адресою: м.Буринь, пл.Першотравнева, 20,   каб. №103 (1поверх)

Графік роботи: Пн - Чт з 8:00 до 17:15, Пт з 8:00 до 16:00

Перевірити своє включення до Реєстру виборців можливо також через мережу  інтернет  в  “Особистому кабінеті виборця” на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців”(www.drv.gov.ua).