Районна газета

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Шановні виборці!  21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України

Для перевірки та уточнення своїх персональних даних, просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Буринської районної державної адміністрації за адресою: м.Буринь, пл.Першотравнева, 20,   каб. №103(1поверх), тел. (05454) 2-45-14 .

Крім того, Ви можете перевірити свої персональні дані, внесені до Реєстру, на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) за допомогою програмного ресурсу “Особистий кабінет виборця”.

Звертаємо Вашу увагу на те, що виборці які мають бажання взяти участь у голосуванні, але будуть знаходитись у іншому місці і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця, можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси. Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

Увага! При тимчасовій зміні місця голосування поза межі одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру(виборець за виборчою адресою не відноситься до одномандатного виборчого округу, до складу якого входить звичайна виборча дільниця, на яку тимчасово змінено місце голосування), виборець отримує  бюлетень лише для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Не чекайте до останнього дня. Звертайтеся з приводу уточнення своїх персональних даних та тимчасової зміни місця голосування в Державному реєстрі виборців уже зараз.

 

ВВДРВ Буринської РДА