Районна газета

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ ПЕРЕВІРИТИ ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

На сьогодні в області налічується 866100 виборців з виборчою адресою

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян на чергових виборах Президента України, що відбудуться 31 березня, виборці області мають змогу перевірити у відповідних відділах на місцях або через мережу Інтернет відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

Станом на 19 лютого до відділів  ведення Державного реєстру виборців апаратів районних державних адміністрацій та міських рад, з початку виборчого процесу звернулися 1333 виборців, з них 879 – про перевірку персональних даних, 265 – про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, 54 – про включення до Реєстру та 135 – про внесення змін до персональних даних.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія затвердила окружні виборчі комісії на Сумщині. ЦВК утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів президента України. Зокрема у Сумській області утворено 6 окружних виборчих комісій. Жителі Сумщини обиратимуть президента на шести виборчих округах із центрами у містах Суми, Білопілля, Глухів, Шостка, Ромни, Охтирка.

За даними громадської мережі «ОПОРА», в усіх окружних виборчих комісіях працюватимуть 7355 членів.