Районна газета

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЄ: СПЛАТИ АЛІМЕНТИ – НЕ ЧЕКАЙ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ

Мешканець міста Тростянець майже на рік забув про свого шестирічного сина, який мешкає в неспокійному Мар'їнському районі Донецької області, і за цей час заборгував аліментів на суму 13 тисяч гривень. Після того, як державний виконавець попередив чоловіка про неминучі наслідки, якщо залишити ситуацію без виправлення, той не вагаючись погасив заборгованість

Державним виконавцем Білопільщини з батька-боржника було стягнуто 18 тисяч гривень аліментів. Окрім того, відповідно до нових змін в законодавстві, які передбачені ІІ пакетом Законів #ЧужихДітейНеБуває, йому були нараховані фінансові санкції у розмірі 50 % від суми заборгованості, а це 9 тисяч гривень, оскільки батько не сплачував своїй дитині кошти більше трьох років.

 

Житель Ямпільського району не сплачував своїй дитині аліменти та накопичив заборгованість у сумі майже 34 тисяч гривень. Після винесення державним виконавцем постанови про обмеження у праві виїзду за межі України, боржнику відмовили у перетині кордону, що й змусило його погасити всю суму боргу. До того ж, чоловікові нарахували ще й  30 % штрафних санкцій, застосованих до нього за несплату дитині аліментів більше двох років.

Не позбавляти дітей свого тепла і піклування та платити аліменти вчасно закликає юстиція Сумщини, бо відповідальності уникнути не вдасться, а умисне позбавлення дітей коштів обов’язково потягне за собою матеріальне покарання.

Нагадуємо, що відповідно до норм ІІ пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває, запроваджено систему фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині: 1 рік несплати – 20 %, 3 роки – 30%, 3 і більше років – 50 % від суми боргу.

Тож, панове батьки, будьте обачними і відповідальними.