Районна газета

ЯСКРАВИЙ ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКІВ З ЮСТИЦІЄЮ СУМЩИНИ В ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Тиждень правових знань, приурочений до Дня юриста, розпочався з приємних моментів – керівник юстиції Сумщини відкрила двері свого кабінету для студентів-першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Яскраві промені осіннього сонця, не питаючи дозволу, заполонили весь простір і додали зустрічі ще більш теплого дружнього відтінку

«Юстиція – це енергетичне наповнення всієї юридичної професії. І в якій би галузі ви не працювали – ви будете з нею тісно пов’язані, - зазначила Ірина Свистун. – Сьогодні ви побачите юстицію в новому форматі – сучасному і відкритому. Тож, сподіваємось, цей день буде для вас продуктивним, наповненим цікавою і корисною інформацією».

 

Майбутні юристи ознайомилися з основними напрямками діяльності та дізнались про структуру органів юстиції. Говорили про роботу нотаріусів та основні аспекти вчинення нотаріальних дій. Студенти з цікавістю розглядали зразки нотаріальних документів та дізнались як можна стати нотаріусом.

Наступним кроком для допитливих першокурсників стала змістовна розповідь про роботу відділу примусового виконання рішень.

Студенти дізнались про загальний порядок проведення виконавчих дій у виконавчому провадженні, наочно ознайомились з системою електронних торгів «СЕТАМ», автоматизованою системою виконавчого провадження та Єдиним реєстром боржників.

Черговою зупинкою в екскурсії першокурсників юстицією Сумщини став офіс європейського зразка «Open Space». Студенти ознайомилися з порядком надання послуг у сфері державної реєстрації у форматі відкритого простору. Одна з присутніх студенток пройшла процедуру отримання повторного свідоцтва про народження.

Позаду у студентів яскравий день з купою цікавої інформації та нових вражень. Тепер юні правники натхненно гризтимуть граніт науки, а юстиція завжди готова доповнити навчальний процес цікавими зустрічами.

 Юстиція – відкрита для людей!