Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформаційні та відеоматеріали про проект «Я маю право!»  https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=_yuJQsA8kno

ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!» - ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Начальник відділу «Буринське бюро правової допомоги» Конотопського МЦ з надання БВПД Бондаренко МАРІЯ спільно з головним спеціалістом апарату Буринської райдержадміністрації (з питань запобігання та протидії корупції) Глущенком СЕРГІЄМ здійснили прийом громадян на території Слобідської сільської ради

До фахівців звернулись особи з приводу стягнення аліментів на неповнолітніх дітей, пільги та виплати опікунам, порядок скорочення чисельності (штату) працівників, порядок арешту нерухомого майна боржників. Усім особам спеціалісти надали фахові консультації.

НАЧАЛЬНИК ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІРИНА СВИСТУН: «#ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ – ПІДТВЕРДЖЕНО РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ».

Органи юстиції активно здійснюють великі обсяги роботи по виконанню закону, що в суспільстві отримав назву #ЧужихДітейНеБуває. Це справедлива назва, адже вона розкриває великий зміст: держава захищає дітей – своїх громадян, своє майбутнє, від нерадивих батьків, які роками ухилялися від сплати аліментів. І законодавство тривалий час було до них досить лояльним.  Проте спільною перемогою став Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який ввійшов у дію 6 лютого цього року.

З того дня при наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців (з моменту пред’явлення виконавчого документа на виконання), державний виконавець виносить вмотивовані постанови щодо обмежень боржника у правах.

ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДЛЯ ДІТЕЙ

Консультує Міністр юстиції Павло ПЕТРЕНКО

Незабаром травневі свята, хочемо з родиною поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей?

Іванна Радимишлєва

Які закордонні паспорти зараз видають?

З БЕЗМЕЖНОЮ ВДЯЧНІСТЮ ЗА ВІДВАГУ: ПОЄДНАЛИ СЕРЦЯ ВОЇНА ТА ЙОГО НАРЕЧЕНОЇ

Вдячність військовослужбовцям, які в цей нелегкий час захищають територіальну цілісність держави, виявляється в багатьох справах органів юстиції

Особливо приємними серед них є весілля, коли поєднуються серця закоханих, перевірені випробуваннями. Таке весілля в черговий раз відбулося у Конотопі, де спеціалісти органів реєстрації створили нову родину. Свої долі поєднали військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади В’ячеслав, який днями повернувся після дев'ятимісячного виконання своїх обов’язків у зоні АТО та його кохана Дарина, яка з надією чекала на повернення свого героя.