Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Інформаційні та відеоматеріали про проект «Я маю право!»  https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=_yuJQsA8kno

ВУЛИЧНЕ ІНФОРМУВАННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ МІСТА КОНОТОП

Сьогодні жителі та гості міста Конотоп отримали гарну нагоду поспілкуватись з фахівцями юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги, які в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» завітали до міста з віковою історією

Місце для розташування консультаційного пункту обрали не випадково, адже проспект Миру – одна з найбільш жвавих частин районного центру, де безперервно снують люди – на роботу, у справах чи просто, прогулюючись з дітьми.

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Фахівці юстиції Сумщини та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни для надання адресної безоплатної правової допомоги

Ветерани та персонал госпіталю оточили спеціалістів-правників з різноманітними питаннями. Говорили на тему отримання субсидії, куди звертатися, хто може її оформити та як вона розраховується. Доволі незвичною була тема отримання аліментів, бо цього разу аліменти мали сплачувати діти на утримання батьків. І, звичайно, не оминули увагою порядок виплат «дітям війни».

«Я МАЮ ПРАВО! НА ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ» - ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ ФАХІВЦІВ ЮСТИЦІЇ З ПАРТНЕРАМИ

Відкритий формат зустрічі фахівців обласної юстиції з аудиторією, якій потрібна точна й повна інформація щодо реалізації закону #ЧужихДітейНеБуває, спрацював на результат

У Конгрес-центрі СумДУ відбувся захід, присвячений важливому напрямку діяльності органів юстиції: Я МАЮ ПРАВО! На виконання рішення суду – стягнення аліментів.

Учасниками діалогу стали спеціалісти обласної і міської служб у справах дітей, правозахисники обласної організації Гельсінської спілки,  активісти громадських організацій «Калинове гроно», «Жіночі крила Сумщини», «Поступ: освітній простір» та інших - всі, кому не байдужі долі маленьких українців та їхнє право на вчасне отримання аліментів.

ОБМЕЖУВАЛЬНІ ПОСТАНОВИ «ВМИКАЮТЬ» ПОЧУТТЯ ОБОВ'ЯЗКУ ПЕРЕД СВОЄЮ ДИТИНОЮ

Життя - річ непередбачувана, іноді трапляються випадки, коли батьки розлучаються, але до них так і не приходить розуміння, що обов’язок піклуватися про своїх дітей не припиняється

Так, житель Охтирки не виконував зобов’язання зі сплати аліментів на утримання своїх дітей, в результаті чого утворилася заборгованість у сумі понад 44 тисячі гривень.

Після застосування санкцій, передбачених І пакетом Законів #ЧужихДітейНеБуває, чоловік погасив заборгованість зі сплати аліментів у повному обсязі.