Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Нормативно-правові документи:

 Інформаційні та відеоматеріали про проект «Я маю право!»  https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=_yuJQsA8kno

У РАМКАХ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Головний спеціаліст Буринського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання БВПД Аліна Тюндер спільно з головним спеціалістом з питань правового забезпечення апарату Буринської райдержадміністрації Альоною Мощенко та провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Буринського РЦЗ Наталією Летучою на базі Буринського районного центру зайнятості населення провели семінар для безробітних осіб на тему «Написання резюме».

Фахівці наголосили, що резюме - це документ, у якому особа подає короткі відомості про навчання, трудову діяльність, професійні навички й якості у спеціально встановленому порядку. Щодо написання резюме, розташування його реквізитів немає суворих правил. Найпоширенішим є формуляр-зразок, у якому подаються такі реквізити:

ОБГОВОРЕНА СПІВПРАЦЯ

У рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» під головуванням керівника апарату Буринської районної державної адміністрації Алли Гайдукової обговорено порядок співпраці головного спеціаліста питань правового забезпечення апарату Буринської районної державної адміністрації Мощенко Альони з працівниками відділу «Бюро правової допомоги» Конотопського місцевого центру з надання БВПД Бондаренко Марією та Тюндер Аліною.

У ході обговорення з метою розповсюдження інформації серед населення на території міста Буринь вирішено забезпечити участь головного спеціаліста з питань правового забезпечення апарату райдержадміністрації у флешмобі щодо інформування населення щодо проекту «Я маю право!» та у роботі Бюро правової допомоги.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ БАТЬКАМ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ?

У рамках реалізації проекту «Я маю право!» про процедуру реєстрації дитини після народження детально розповів Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

ПОНОВИЛИ НА РОБОТІ ТА СТЯГНУЛИ НАПРАЦЬОВАНЕ

130 тисяч стягнутої заробітної плати, поновлення на роботі та поповнення бюджету на понад 26 тисяч гривень – саме так спрацювали державні виконавці органів юстиції напередодні.

Підприємство Сумського району ніяк не намагалося виконати рішення суду, яке вже перейшло на стадію відкритого виконавчого провадження.