Районна газета

КЕРІВНИКИ НА МІСЦЯХ ПОВИННІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАЯВНІСТЬ МАТЕРІАЛЬНИХ РЕЗЕРВІВ ТА БУТИ ГОТОВИМИ ДО РОЗТАШУВАННЯ СТАЦІОНАРНИХ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ

Заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ під час апаратної наради нагадав керівникам райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування про необхідність ретельної підготовки до сезону ожеледиці та снігопадів

Як повідомив учасникам наради директор Департаменту цивільного захисту населення Олександр МИЛАШ, в обласному матеріальному резерві накопичено матеріалів, що можуть бути використані на попередження або ліквідацію надзвичайних ситуацій на загальну сум 1 млн. 955 тис. гривень. Обсяг місцевих матеріальних резервів (міст та районів області) складає 2 млн. 420 тис. гривень.

 

«На жаль, не всі керівники в районах, містах та ОТГ дбають про резерви на місцях. Особливо ми маємо проблеми в об’єднаних громадах. Я закликаю керівників ОТГ дослухатися до нас, щоб зима не прийшла до вас неочікувано», – зазначив Олександр Милаш.

Вадим Акпєров в ході апаратної наради наголосив керівникам на місцях, що вони повинні постійно наповнювати резерви паливно-мастильних та інших матеріалів, потрібних для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у разі їх виникнення в осінньо-зимовий період 2018/19 року. А також  необхідно бути готовими оперативно організувати та розгорнути стаціонарні пункти обігріву і інформувати населення щодо місць їх розташування.