Районна газета

НАЙГОЛОВНІШЕ – ЦЕ ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Зазначив голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО на засіданні громадської ради

"Турбота про здоров’я дітей є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Пріоритетним завданням держави є забезпечення соціального захисту дітей та реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок" – зазначив Василь Михайлович.

На порядок денний винесені питання «Про проходження оздоровлення дітей в навчальних закладах та позашкільних установах району у 2018» та інші.

Провів засідання голова громадської ради Петро ЖУК.

Стосовно першого питання інформувала начальник відділу освіти Буринської районної державної адміністрації Валентина Стасюк.

У районі забезпечено збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у порівняні з попередніми роками.

Усі  оздоровчі заклади мають перспективне двотижневе меню   табору, яке  складене   відповідно  до  норм  харчування  затверджених  постановою   Кабінету  Міністрів  України  від  22.11.2004  № 1591.

У  закладах відпочинку організоване  дворазове  харчування.

Особлива  увага,  як  і  в попередні   роки в  районі  приділятиметься   оздоровленню  дітей пільгових категорій. 

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування (10 чол.), діти, які виховуються у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах (28 чол.), діти, які перебувають на шкільному обліку та на обліку у КМСП (3 чол.), діти, батьки яких загинули беручи участь в АТО (1чол.) оздоровляться на 100%.

Діти з малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, діти з інвалідністю, діти, які потерпіли від аварії на Чорнобильській АЄС, переселенці з Донецької та Луганської областей, діти, батьки яких демобілізовані  чи мобілізовані для участі  в АТО, обдаровані та талановиті школярі будуть охоплені послугами оздоровлення та відпочинку на 80%.

Працівники закладів оздоровлення та відпочинку забезпечують на належному рівні дозвілля дітей а саме: спортивні змагання, конкурси, ігри на свіжому повітрі, заходи з національно-патріотичного виховання, екскурсії на природу, конкурси малюнків, вивчення народного календаря, обрядової поезії.

Діти району учасники екскурсій по визначних місцях району, області, туристичних походів стежинами рідного краю. Так за травень-червень  2018 року проведено 15 екскурсій, охоплено 374 дітей, здійснено 6 туристичних походів у яких взяли участь 60 дітей.

Члени громадської ради, запрошені активно обговорювали питання засідання, висловлювали власні ідеї, враження та прийняли відповідні рішення.