Районна газета

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛИСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

В райдержадміністрації відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Присутній на зборах голови райдержадміністрації Василь Бойко у вступному слові зауважив, що співпраця з громадськістю є пріоритетниим завданням в діяльності органів виконавчої влади району.

На установчих зборах обрано членів громадської ради, куди ввійшли 11 представників інститутів громадянського суспільства.

Відбулося також організційне засідання, на якому було обрано керівний склад громадської ради при Буринській райдержадміністрації.  

«Переконаний, що завдяки активній громадянській позиції усіх представників інститутів громадянського суспільства, громадська рада при райдержадміністрації буде дієвим механізмом контролю і співпраці на користь громади Буринщини» - сказав у вступному слові новообраний голова Громадської ради Петро Жук.