Районна газета

ВЗАЄМОДІЯ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

На черговому засіданні громадської ради при Буринській районній державній адміністрації, яке провів голова громадської ради Петро ЖУК,  обговорено важливі питання району

Участь у заході взяли голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО, голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА, члени громадської ради та запрошені.

Микола ДИШКОВЕЦЬ, начальник відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації, інформував учасників засідання про окремі особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, зокрема, перелік предметів та термін дії сертифікатів ЗНО, специфіку сертифікаційних робіт та використання норм нового правопису.

У рамках засідання розглянуто два звернення жителів району до громадської ради щодо сприяння у наданні матеріальної допомоги на лікування.                                          

Також додатково обговорено найбільш актуальне та вижливе  на сьогодні питання – стан реалізації у Буринському районі  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

За результатами засідання дорадчого органу прийняті відповідні рішення.