Районна газета

ГРОМАДСЬКІСТЬ БУРИНЩИНИ СТУРБОВАНА НЕЗАДОВІЛЬНИМ СТАНОМ ДОРІГ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

Стан доріг є однією з найголовніших проблем не тільки для жителів нашого району, а й усієї України

На розширеному засіданні у форматі «круглого столу» за ініціативи громадської ради при Буринській районній державній адміністрації  обговорили стан ремонту доріг на території Буринського району, у якому взяв участь начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир ДУДЧЕНКО.

До участі у зазначеному заході долучилися керівники райдержадміністрації, райради, правоохоронні органи, голова громадської ради при Буринській райдержадміністрації та її члени, журналіст районної газети.

Любов ХОДЕНКО, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Буринської районної  державної адміністрації зазначила, що виконавчі комітети сільських рад на 2019 рік передбачили видатки на поточний ремонт доріг комунальної власності у розмірі 532,2 тис. гривень.

За 4 місяці 2019 року філією «Буринський райавтодор» ВАТ «Сумський облавтодор» виконано будівельно-монтажних робіт на загальну суму 7200,3 тис. гривень.

Володимир КОВАЛЕНКО, начальник філії «Райавтодор» ВАТ «Сумський облавтодор» та Володимир ДУДЧЕНКО, начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністраці, детально зупинилися на стані доріг територіального значення Буринського району.  

За результатами засідання громадської ради при Буринській районній державній адміністрації прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідальним виконавцям.