Районна газета

В УКРАЇНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «ОСББ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СТАЛИХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ»

За підтримки Мінрегіону з 1 жовтня в Україні здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні

Цей Проект, що спрямований на підтримку реформ у сфері житлово-комунального господарства, надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформувати населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

 Для успішної реалізації завдань Проекту підтримка з боку органів влади є важливою, тому зацікавленість органу місцевого самоврядування в його реалізації на території громади буде братися до уваги при визначенні пріоритетності надання технічної підтримки.

Для підтвердження зацікавленості та готовності сприяти реалізації проекту радам відповідного рівня необхідно надіслати на адресу проекту (01023, Київ, вул. Еспланадна,20, офіс 706), лист стандартного змісту згідно з додатком 2.

За інформаційної підтримки Мінрегіону ПРООН планує проведення в січні-лютому 2019 року серії заходів в областях України з метою інформування зацікавлених сторін про можливості отримання технічної допомоги в рамках Проекту.

Більш детальна інформація зазначена за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/zhkh/zhitlova-politika/diyalnist-osbb/proekt-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-houses/