Районна газета

КОРИСТУЙТЕСЯ РЕСУРСАМИ ЕФЕКТИВНО І СПЛАЧУЙТЕ МЕНШЕ

Результат пошуку зображень за запитом "енергозбереження"

На сьогоднішній день питання енергоефективності та зменшення витрат на оплату комунальних послуг є вкрай важливим та соціально значущим для населення України.

З метою інформування населення про можливості заощадження паливно-енергетичних ресурсів та комунальних витрат розміщуємо відеоролик щодо енергозбереження.
Ролик можна завантажити за такими посиланнями:

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДІЄ

Результат пошуку зображень за запитом "державна програма енергоефективності"Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки.

У травні почала працювати державна програма енергомодернізації. Її мета – скоротити споживання енергоресурсів та знизити витрати на комунальні послуги.

За цією програмою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

У БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

На виконання протоколу за результатами селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України А.П.Яценюка з питань виконання заходів з енергоефективності від 26.06.2015 щодо забезпечення на постійній основі проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед населення, спрямованої на популяризацію механізмів державної підтримки населення, у тому числі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на утеплення, 19.08.2015 у Буринській районній державній адміністрації відбувся семінар з енергоефективності.

З презентацією програми державної підтримки утеплення житлових будівель в Україні виступила перед присутніми заступник голови Буринської районної державної адміністрації Перепелиця Валентина Олександрівна.

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ

В умовах сьогодення питання ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливими для сучасної України.