Районна газета

Обговорення містобудівної документації

ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ СЕЛА МИКОЛАЇВКА БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011р. і рішення 41 сесії 7 скликання Миколаївської сільської ради Буринського району Сумської області від 05.08.2019 для громадських слухань щодо врахування громадських інтересів оприлюднюються матеріали ДЕТАЛЬНОГО плану частини території с.Миколаївка «Детальний план частини території с.Миколаївка Буринського району Сумської області для розміщення інфраструктури сільськогосподарського підприємства, пл.3,5 га».

Розробник фізична особа-підприємець та головний архітектор проєкту Рєзніков С.В.

З матеріалами можна ознайомитись в приміщенні Миколаївської сільської ради.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проєкту «Детальний план частини території с.Миколаївка Буринського району Сумської області для розміщення інфраструктури сільськогосподарського підприємства, пл.3,5 га» приймаються з 12.02.2020 до 12.03.2020 за адресою: вул. Українська, 1, с.Миколаївка, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Пропозиції до проєкту містобудівної документації мають право надавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними цим Порядком, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Миколаївської сільської ради 17.03.2020 о 10.00.

Відповідальний за організацію розгляду сільський голова Миколаївської сільської ради Куштименко М.В.

ПРОЄКТ детального  плану додається