Районна газета

ЦЕМЕНТУЮЧА РОЛЬ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ У СПІВПРАЦІ З ПІДПРИЄМСТВАМИ

Роботодавці у пошуках потрібних кадрів. Проблема стає на повен зріст. Вони все частіше звертаються до обласної служби зайнятості

Якщо раніше цей процес мав, так би мовити, локальний характер і вирішувався на рівні району чи міста, то нині підприємствам, які потребують робочих рук, загрожує мало не закриття. Тому вони б’ють на сполох.

РОБОТОДАВЦІ НЕ ХОЧУТЬ ПЛАТИТИ ДВІЧІ: КЛІЄНТИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГ ДСЗ

11 вересня 2019 року керівництво Державного центру зайнятості провело зустріч з представниками ТОВ «Huawei Україна», ПАТ «Українська залізниця», ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів», КП «Київський метрополітен». Діалог дозволив виявити найефективніші приклади взаємодії служби зайнятості з потужними роботодавцями та окреслити напрями її посилення.

ДО УВАГИ ГОЛІВ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» запрошує на навчання.

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» — єдиний в Україні навчальний заклад, на базі якого створений Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості, з метою сприяння реформі децентралізації в Україні, розширення можливостей місцевих громад, підвищення ефективності та результативності роботи громади.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВПРОВАДЖУЄ СВІТОВІ ПРАКТИКИ ПОДОЛАННЯ «КАДРОВОГО ГОЛОДУ»

Державна служба зайнятості впроваджує інститут «Консультанта роботодавця», спираючись на кращі світові практики.

9 вересня 2019 року відбулася зустріч представників державної служби зайнятості з французькими експертами проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», у ході якої відбулась презентація нової форми надання послуг роботодавцям. Іноземні гості проявили інтерес до викликів на ринку праці України та озвучили пропозиції по їх подоланню, виходячи з досвіду Французької Республіки. У обговоренні взяли участь представники державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України та інших зацікавлених сторін.