Районна газета

ЩО ПРОПОНУЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ?

Прогрес щороку вносить зміни в життя людини. Тому абсолютно нормальним явищем стало те, що деякі популярні ще 10 років тому професії стають наразі не потрібними і не актуальними. Маючи освіту, досвід і бажання працювати, людина опиняється перед викликом – здобути нову кваліфікацію. Це, безсумнівно, завдання непросте і потребує рішучості – не завжди легко вийти з так званої зони комфорту

Аналітики стверджують, що успішними на ринку праці стануть саме ті спеціалісти, які зможуть швидко адаптуватися до змін та здобуватимуть знання впродовж усього професійного життя. Тому виходити за рамки звичних компетенцій та певної стабільності – вимога стрімкого життя.

Що пропонує служба зайнятості у випадку, коли постала необхідність змінити фах?

  • Навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ЦПТО ДСЗ). Нагадуємо, що таких центрів в системі служби зайнятості діє 11 в різних регіонах України.

Протягом січня-серпня в ЦПТО ДСЗ навчалися 39,6 тисяч безробітних за 90 робітничими професіями та понад 200 тематичними курсами цільового призначення.

Більш детально тут  https://my.su/ezj

  • Ваучер на навчання. Документ дає право на перепідготовку та підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи в роботодавця. Такою можливістю впродовж січня-серпня 2019 року скористалися 928 осіб.

Більш детально тут https://my.su/hk6es

  • Щоб отримати кваліфіковану консультацію щодо послуг та сервісів служби зайнятості, завітайте, будь ласка, до будь-якого центру зайнятості.

Більш детально тут https://my.su/iu0k5