Районна газета

ДО УВАГИ ГОЛІВ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» запрошує на навчання.

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» — єдиний в Україні навчальний заклад, на базі якого створений Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості, з метою сприяння реформі децентралізації в Україні, розширення можливостей місцевих громад, підвищення ефективності та результативності роботи громади.

Рішенням сесії Сумської обласної ради  від 17.05.2019 р. виділено кошти на навчання фахівців об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад з питань розвитку сільських територій та навчання працездатного населення сільської місцевості.

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 15.08.2019 року № 447-ОД затверджено Порядок (посилання на порядок, щоб скачати док.1). використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості з питань розвитку сільських територій та агропромислового виробництва під час реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року за напрямом «Навчання працездатного населення сільської місцевості».

Державний навчальний заклад Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує об’єднаним територіальним громадам, сільським та селищним радам Сумщини, пройти професійне навчання та підвищити кваліфікацію на курсах за напрямами (посилання на напрями док.2) забезпечення життєдіяльності об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад.

З питань організації навчання звертатися за адресою: 40030, м. Суми, майдан Незалежностi, 3

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефони+38 (0542) 610-357

Контактна особа: заступник директора з навчальної роботи Шаповалова Вікторія.

Наш сайт: http://scptu.sumy.ua/…/%d0%b4%d0%be-%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%…/