Районна газета

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВПРОВАДЖУЄ СВІТОВІ ПРАКТИКИ ПОДОЛАННЯ «КАДРОВОГО ГОЛОДУ»

Державна служба зайнятості впроваджує інститут «Консультанта роботодавця», спираючись на кращі світові практики.

9 вересня 2019 року відбулася зустріч представників державної служби зайнятості з французькими експертами проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», у ході якої відбулась презентація нової форми надання послуг роботодавцям. Іноземні гості проявили інтерес до викликів на ринку праці України та озвучили пропозиції по їх подоланню, виходячи з досвіду Французької Республіки. У обговоренні взяли участь представники державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України та інших зацікавлених сторін.

З початку серпня у Дніпропетровській області діє пілотний проект з впровадження інституту «Консультанта роботодавця». Як зазначила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, причиною створення інституту стала необхідність подолання «кадрового голоду» у роботодавців. Вона висловила надію, що зусилля урядовців по залученню інвестицій до промисловості регіону підвищать потребу в робітниках, особливо кваліфікованих. Вже сьогодні представники служби зайнятості у провідному індустріальному регіоні держави перейшли до використання рекрутингового підходу, що включає сучасні інструменти на кшталт відеовакансій, створення профілю кандидатів і т.д. У співпраці з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – було розроблено програму навчання для консультантів роботодавців.

«Враховуючи виклики на українському ринку праці, служба зайнятості розширює свої послуги для роботодавців, впроваджує електронні сервіси. Активне просування послуг для роботодавців є вимогою сьогодення перш за все для того, щоб українці змогли побачити перспективи для себе у своїй країні», – звернулась до учасників зустрічі директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Незабаром роботодавці отримають дієву допомогу в підборі кадрів. Очікується електронізація послуг та їх максимальне наближення до потреб конкретних роботодавців. Окремі підходи будуть вибудувані до великих, середніх та малих роботодавців. Диференціюватися підприємства будуть також залежно від галузі та частоти звернень за послугами до служби зайнятості. На цих новаціях зробила наголос директор Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Любов Бершадська. «Основним завданням проекту є формування бази з легальними робочими місцями та гідними умовами праці», – додала вона.

Далі експерти МОП Жан-Люк Шнайдер і Грегорі Марльєр, які є представниками служби зайнятості Французької Республіки, розповіли про стан реалізації політики у сфері зайнятості у своїй державі. Система у Франції має своєрідні ознаки, але разом з тим у ній вже діють ініціативи, які лише впроваджуються в Україні.

Так, французький досвід має такі суттєві риси:

  • дотримується принцип трипартизму при формуванні адміністративної ради центру зайнятості;
  • витрати на професійне навчання перевищують витрати на допомогу по безробіттю (у середньому на одну особу витрачається близько 6 тисяч євро);
  • особлива увага приділяється реалізації прав вразливих верств населення, зокрема, осіб з інвалідністю.

Іноземні колеги висловили готовність надавати рекомендації щодо розвитку моделі надання послуг роботодавцям відповідно до викликів, які постають на українському ринку праці.