Районна газета

В АКАДЕМІЇ ДТЕК ТРИВАЄ HR WISDOM SUMMIT – ПРАКТИЧНА КОРИСНА ПОДІЯ ДЛЯ HRD, ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ І HR-КОНСУЛЬТАНТІВ.

Надзвичайно цікава та змістовна програма саміту складалася з 3 блоків – диджиталізація, дерегуляція, диверсифікація

Команда Державної служби зайнятості  долучилася до участі в заході. 

Очільниця Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ольга Макогон відкривала перший блок саміту «Диджиталізуй» із темою «Цінність покоління Х для розвитку компаній».

«Покоління Х – хто вони? Це люди, які народилися з 1964 по 1984 рік. На їхню юність припали буремні 90-ті і всі випробування, пов’язані з цим – перебудова, перші роки незалежності, безгрошів’я, вимушена робота «там, де платять». За даними служби зайнятості, на обліку в центрах упродовж І півріччя 2019 року перебувало 659 тисяч безробітних, із яких представників покоління Х – 54%. З-поміж них – 40 % шукачів роботи мають вищу освіту. Це кваліфіковані працівники, менеджери, спеціалісти зі сфери сільського господарства. Для успішного працевлаштування «Х-ів» варто пам’ятати, що ці люди відповідальні в роботі, для них цінним є гідна оплата та публічне визнання їхніх досягнень. Не менш важливим є створення умов для розвитку і постійного безперервного навчання», – розповіла О. Макогон.

Відповідаючи на запитання із зали про послуги держслужби зайнятості, очільниця ДСЗ розповіла про реформу в роботі служби, про нові підходи в наданні послуг, зокрема про впровадження інституту кар’єрного радника та інституту роботодавця.