ВОЛЕЙБОЛ ВИСОКОГО ГАТУНКУ (2)

01.03.2014 року в спортивній залі Буринської СШ №1 проведено відкритий районний турнір з волейболу пам’яті Миколи Норця. У турнірі взяли участь команди с.Жуківка-Біжівка, с.Воскресенка,  с.Успенка,  «Ветеран» м.Буринь, с.Салтиково Конотопського району  та смт.Недригайлів. Волейбольний день виявився дуже напруженим, видовищним,  неймовірно цікавим з високотехнічними моментами цієї улюбленої гри багатьох мешканців району.

Більшість глядачів відмічали високих професіоналізм  гри спортсменів запрошених з других районів та міст області для підсилення команд учасниць турніру.

Переможцем турніру стала команда с.Воскресенка, другу сходинку виборола команда «Ветеран» м.Буринь,  третє місце посіла команда з смт.Недригайлів.

Командам-переможцям головою Воскресенської сільської ради Сергієм Гніденком були вручені Кубки та грошові премії.

Фінансова підтримка для проведення турніру надана фермерським господарством  «Стеба».

P.s. Микола Норець – випускник Дніпродзержинського фізкультурного технікуму, колишній учитель фізичного виховання Воскресенської ЗОШ.  Учасник і не одноразовий призер  районних та обласних змагань з ігрових видів спорту. Життя його рано обірвалось та він був і залишається у пам’яті  відомою постаттю у спортивних колах Буринщини. На турнірі також була присутня  дружина винуватця турніру Світлана Іванівна.