Районна газета

МИКОЛА КЛОЧКО: «НЕХАЙ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН ЩЕ ЧАСТІШЕ ЗВУЧИТЬ НА МІЖНАРОДНИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ»

На Сумщину з робочим візитом завітали представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді і спорту України, Федерації біатлону України, фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», щоб обговорити стан і перспективи розвитку зимових видів спорту на Сумщині

«Маємо надію, що ті зміни, які наразі відбуваються у спортивному житті Сумщини, надихнуть спортсменів на ще більші звершення та досягнення і ми знайдемо підтримку з боку центральної влади. Оскільки саме Сумщина у зимових видах спорту, зокрема у біатлоні, має дуже високі показники», – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Згадав він і те, що цього року обласна влада зробила сюрприз для спортсменів Сумщини, адже депутатський корпус підтримав ініціативу облдержадміністрації і проголосував за виділення додаткових коштів для виплати грошової допомоги на загальну суму 500 тисяч гривень спортсменам нашої області – учасникам XXIII Зимових олімпійських ігор у Республіці Корея.

«Окрім того, управлінням молоді і спорту облдержадміністрації підготовлено проект порядку надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам Сумської області», – поділився посадовець новими напрацюваннями.

Принагідно, Микола Клочко нагородив почесними грамотами голови облдержадміністрації спортсменок Тетяну АНТИПЕНКО, Марину АНЦИБОР і їх тренера Івана ТЕРЕЩЕНКА, що представляють лижні перегони і захищали честь Сумщини на Зимових олімпійських іграх.

Також в рамках цієї зустрічі відбулось вручення ключів від нової квартири родині біатлоністки із Глухова Ганні КРИВОНОС – приємний подарунок вручили Володимир Бринзак і голова обласної ради Володимир ТОКАР.

Перспективи розвитку зимових видів спорту на Сумщині наразі вивчають президент Федерації біатлону України Володимир БРИНЗАК, заступник Міністра освіти і науки України Роман ГРЕБА, представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим СТЕЦЕНКО, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор КОРЖ, які у ході наради зазначали, що Сумщина є одним із передових регіонів, де сьогодні розвиваються зимові види спорту, де вкладаються кошти в їх розвиток і в спортсменів.