Районна газета

СПОРТИВНІ ВІДКРИТТЯ НА СУМЩИНІ ТРИВАЮТЬ

На вихідних голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО взяв участь у відкритті нового спортивного комплексу та врученні картингів для обласної ДЮСШ

Так, на території Студентського пляжу в міському парку ім. І.Кожедуба з’явився новий багатофункціональний спортивний комплекс, що включає 2 майданчика для пляжного волейболу, баскетбольний майданчик та тенісні корти. Тож є всі передумови, що він стане улюбленим місцем молоді, місцем народження нових і яскравих спортивних зірок. Кошти на нього виділили з державного та місцевого бюджету.

Обласна ДЮСШ зі спортивно-технічних видів спорту поповнилась чотирма новенькими картингами, які за технічними характеристиками є одними з найкращих у країні. На їх придбання було витрачені кошти також із державного бюджету.

Прикметно, що саме діти Сумщини беруть участь у змаганнях найрізноманітніших рівнів, від місцевих до міжнародних, де стають переможцями і лауреатами. Зокрема, вихованці відділення радіоспорту мають кращі результати та є чемпіонами не тільки регіональних змагань, а й чемпіонатів України, Європи  та світу в особистому заліку. Тож, неодмінно, ця техніка, придбана за сприяння народних обранців, дасть новий поштовх у розвитку технічних видів спорту на Сумщині та подарує нам багато перемог.

Як наголосив очільник Сумщини, зазначені заходи є яскравим свідченням спільного бачення місцевої влади та народних депутатів на розвиток спорту, спортивної інфраструктури області.

«Ми єдині в цих питаннях, бо розуміємо, що підтримка спорту – це внесок у майбутнє, в успіх та здоров’я дітей Сумщини», – прокоментував Микола Клочко.