Районна газета

У БУРИНЩИНІ ВІДБУВСЯ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Зауважимо, що 23 червня 2018 року вважається Міжнародним Олімпійським днем. І його відзначають у всьому світі

Олімпійський день зробили 14 червня 2018 року. 

В усіх школах району в цей день проведено відповідні заходи. 

У Слобідському НВК відбулася лінійка «Здорові діти – здорова нація». Проведена вікторина «Знавці історії Олімпійського руху».

 

Спортивні змагання проходили в цікавій і безкомпромісній боротьбі. Програма включала в себе змагання з футболу,стрибки на скакалці, веселі старти, богатирські забави.  

На Буринському міському стадіоні «Урожай»  відбувалося свято спорту та здоров’я – Олімпійський день. Спочатку усі учасники були запрошені на конкурсно-ігрову програму, яку дуже цікаво провела художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун. Присутні вправлялися у відгадуванні загадок та запитань вікторини, а потім створювали живі олімпійські скульптури та визначали гуртом, хто ж серед молодих спортсменів найсильніший.  У бігові на 60 метрів усім легкоатлетам хотілося перемогти. Та як відомо, переможець – один, а ще два – призери. У віковій групі 2006 рік народження і молодші переміг Станіслав Злоба. На другому місці – Денис Сіробаба. Третю позицію посів Нікіта Марусенко.  У  віковій групі 2004 -2005 року народження серед дівчат перемогла Катерина Христюк, Наталія Марченко – друга. На третьому місці – Дарина Петрова.  У віковій групі хлопці 2004-2005 років народження чемпіоном став Олексій Куракін. Друге місце посів Артем Гусляков, третє – Владислав Злоба.

Напружено й безкомпромісно проходили й футбольні матчі.  У підсумку перше місце виборола команда ДЮСШ-1, на другій сходинці – ДЮСШ–2, на третій – ДЮСШ-3.

Усім учасникам змагань, як і учасникам вікторини, вручені солодкі призи, сертифікати учасників Олімпійського Дня та сувеніри.