ФК «ГРАНУМ» ІЗ СНІЖКІВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СУМЩИНИ З ФУТЗАЛУ

Команди «Гранум» (Сніжки) та «Оріон» (Суми) мали однакову кількість очок, то між ними проведено «золотий матч».

Не повторюючи помилки, коли в такому ж матчі, але у великому футболі, «гранумці» у першості області поступилися команді «Україна-Токарі» (Токарі), вони серйозно взялися за справу.

І вже на 24 хвилині гри вели з рахунком 3:0.

Голи на свій рахунок записали Олександр Бокач на 7 хвилині та Ян Загорулько на 24 хвилині.

В «Оріона» двічі відзначився Страшенко – на 20 хвилині автоголом, а на 35 хвилині –голом у ворота сніжківців.

Таким чином, ФК «Гранум» (Сніжки) вигравши з рахунком 3:1  став  чемпіоном  Другої ліги АФС з футзалу.

Командою керував і сам виходив на футзальний майданчик Олександр Даценко.

«Гранумівець» Юрій Откидач, забивши 16 м’ячів, став другим бомбардиром ліги, поступившись тільки одним голом Богдану Сіроштану з команди «Hool City» (Суми).

Безсумнівно, останніми роками ФК «Гранум» досяг чималих футбольних успіхів на різних турнірах Сумської області.

І все це завдяки генеральному директору сільгосппідприємства «Гранум» Григорію Миколайовичу Бойку, який постійно підтримує гравців.