ХХХІІІ ВІДКРИТИЙ РАЙОННИЙ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ І.В.ПРОСОЛОВА

25.02.2018 у Бурині  у  спортивних залах першої та другої міських шкіл відбувся ХХХІІІ відкритий районний волейбольний турнір пам’яті  І.В.Просолова.

У  турнірі  взяли  участь представники сусідніх міст і районів –Глухів,  Конотоп і Конотопський район, Білопілля , Ромни, Недригайлівський район.

Цікавими для вболівальників були  протистояння жіночих та чоловічих команд.  Переможці серед жінок-команда «Велетень» м.Глухів, другою стала команда смт.Недригайлів, бронзовим призером стала команда «Локомотив» м.Конотоп. Серед  чоловіків перемогу здобула команда господарів майданчика - буринчани, другими стали волейболісти з смт.Недригайлів, третьою стала команда «Ентузіаст» м.Буринь.

У  ветеранів команда з м.Ромнів виборола перемогу.

Третє місце посіла команда з Конотопського району. Кращі гравці турніру Овсянник-Борець Катерина «Велетень» м.Глухів, Коробко Руслан Буринський район, Висоцький Іван «Ветеран» м.Буринь. Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та призами сектору з питань  молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації.