СПАРТАКІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ

У день старту ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї представники Сумської обласної організації ФСТ «Спартак» підсумували роботу за 2017 рік та нагородили кращих спортсменів і тренерів

За словами керівника організації Тетяни ПАВЛОВСЬКОЇ, товариство має багаторічні традиції та напрацювання у розвитку фізичної культури, культивування як спорту великих досягнень, так і масового спорту. Тут сформовано потужний тренерський склад, котрий горить бажанням працювати з молоддю і «ліпити» із них світових зірок. І наразі результати говорять самі за себе: 58 спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту товариства входять до складу збірних команд України.

У структурі «Спартака» працюють 4 дитячо-юнацьких спортивних школи: ДЮСШ «Спартаківець» м. Суми, легкоатлетична СДЮСШОР В.Голубничого, Сумська міська ДЮСШ «Спартак» та Сумська обласна ДЮСШ «Старт». В організації розвивається 13 олімпійських та неолімпійських видів спорту, пріоритетними з них є легка атлетика, боротьба вільна, стрільба із лука, панкратіон, пауерліфтинг та спортивна аеробіка.

Взагалі 2017 рік був вдалим для спортсменів «Спартака». За цей час сформувалася ціла плеяда Чемпіонів та призерів різноманітних чемпіонатів та кубків світу, Європи та України. Чемпіонами Світу стали 2 спортсмени, 3 – срібними призерами, 3 – бронзовими. Володарями Кубку світу стали 4 спортсмени, 1– срібний, 1 – бронзовий призер. Чемпіонами Європи стали 4 спортсмени, 4 – срібними призерами, 7 – бронзовими. Володарями Кубків України стало 17 спортсменів, 14 – срібними призерами, 22 – бронзовими. Переможцями Чемпіонатів України стали 46 спортсменів, 85 – срібних призерів, 41– бронзовий.

За досягнення високих спортивних результатів, наполегливу плідну працю, вагомий особистий внесок та популяризацію фізичної культури, підготовку спортсменів високого класу, організацію та проведення обласних спартакіад у трудових колективах активних учасників товариства нагороджено почесними грамотами та подяками голови облдержадміністрації.